Image
18/02/2010

Leuvense studenten organiseren innovatiebeurs

Onder de naam ‘Leuven Innovation Valley’ organiseren de studenten van Groep T een innovatiebeurs om hun collega’s een voorsprong te geven op de arbeidsmarkt. De beurs, die plaatsvindt op 21 april, informeert over jobs en ondernemerschap.

 


De organisatoren richten niet alleen tot hun eigen collega-ingenieursstudenten, maar ook tot die van de universiteit. De hogeschool en de Leuvense Kamer van Koophandel zorgen alvast voor de ondersteuning van het hele project, nu nog op zoek naar bedrijven om de beurs te bevolken.

(CB)

 

 


Comments

JOBS & STAGES

5 verrassende vragen bij een jobinterview

Tijdens een jobinterview stelt de recruiter je voortdurend vragen om een goed beeld te krijgen van je [...]

Maak van je stage de springplank naar je carrière

Voor veel studenten betekent de stage het einde van hun studies. Maar ze vergeten vaak dat deze stage [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84