Image
08/08/2007

Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer

De eerste Fantastic 4-film vonden we nog vrij sympathiek en hebben we het voordeel van de twijfel gegeven, maar na het uitzweten van Rise of the Silver Surfer moeten we helaas concluderen dat het viertal allesbehalve fantastisch is op het witte doek.
  Het is een feit dat de Fantastic 4 en hun vijanden tot de meest vergezochte superhelden behoren die aan het brein van Marvel-legende Stan Lee (zie ook Spider-Man ) zijn ontsproten. Een buitendimensionale planetenvreter die een kwikzilveren spierbundel op een surfplank naar de aarde stuurt om onze planeet te prepareren voor totale annihilatie, terwijl een elastieken nerd, een licht ontvlambare Johnny, een onzichtbare babe en een bruut van steen degenen zijn die hen moeten stoppen? Op kleurrijk voddenpapier in de krantenwinkel kan dat nog net werken, maar op pellicule is het hopeloos, zeker in deze ongeïnspireerde versie. Het lijkt wel of het effects-team af en toe zuchtend de handdoek in de ring heeft gegooid, waarna regisseur Tim Story er nog maar eens een close-up van Jessica Alba tussen heeft moeten monteren om de gaten op te vullen. Hoogstens te bekijken voor de volledigheid, maar eigenlijk gewoon te mijden, want Rise of the Silver Surfer behoort tot het zwakste wat de Marvel-verfilmingen tot dusver hebben opgeleverd. Flame off!

(HDP)


Comments

ONTSPANNING

Citytrip naar Lyon, Franse metropool aan twee rivieren

In het oosten van Frankrijk, op een heuvel vlak bij het punt waar de Saône uitmondt in de Rhône, stichtten [...]

5 redenen om naar Malta te reizen

Pal in het midden van de Middellandse Zee, een kleine honderd kilometer ten zuiden van Sicilië, ligt [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Een nieuwe omheining voor je tuin: waar let je op?

Ben je net verhuisd, heb je een nieuwe woning gekocht of wil je je tuin eindelijk wat meer privacy geven? [...]

05/04/2026

Dit zijn de populairste damesschoenen voor de komende zomer

Nu de zon zich steeds vaker laat zien, is het hoog tijd om te kijken naar de nieuwste trends op het gebied [...]

04/04/2026

30 topervaringen voor je Tokio-bucketlist

De Japanse miljoenenmetropool Tokio is een stad die je moet ondergaan. Duik erin en laat je meevoeren [...]

02/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84