Image
01/12/2008

Dvd: There will be blood

Het Kwade bestaat, en het boort naar olie. Wanneer de aftiteling van deze film over het scherm rolt, blijf je minutenlang uitgeteld in je zetel zitten, alsof er een aambeeld op je borstkas weegt.
  Zo verpletterend goed is There will be blood , Paul Thomas Andersons huiveringwekkende deconstructie van een genadeloze, geen concurrentie duldende, duivelse Amerikaanse oliebaron in de eerste helft van de twintigste eeuw. Daniel Day-Lewis overtreft zichzelf met een acteerprestatie van een keeldichtsnoerende intensiteit, en de beelden zijn zo verschroeiend mooi dat ze zich blijvend op je netvlies branden. De présence van Day-Lewis overschaduwt alles, maar let ook op de uitstekende Paul Dano (24), die je kent uit Little Miss Sunshine .

Dvd-extra's: Montage met inspiratiebronnen

(HDP)


Comments

ONTSPANNING

5 redenen om naar Malta te reizen

Pal in het midden van de Middellandse Zee, een kleine honderd kilometer ten zuiden van Sicilië, ligt [...]

Bijna 60% Vlamingen brengt eigen snacks mee naar de cinema

De doorsnee Vlaming gaat enkele keren per jaar naar de cinema (64,3%). Voor 22,6% is één keer per jaar [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Dit zijn de populairste damesschoenen voor de komende zomer

Nu de zon zich steeds vaker laat zien, is het hoog tijd om te kijken naar de nieuwste trends op het gebied [...]

04/04/2026

30 topervaringen voor je Tokio-bucketlist

De Japanse miljoenenmetropool Tokio is een stad die je moet ondergaan. Duik erin en laat je meevoeren [...]

02/04/2026

Gebruik jij al zalmsperma voor je gezichtshuid?

In de esthetische wereld is een verschuiving zichtbaar: mensen kiezen steeds vaker voor behandelingen [...]

01/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84