Image
25/03/2010

’70 ’80 ’90 TD – VUB-tent in Elsene

Gisterenavond schoten studentenclubs Limburgia en Campina goed raak als organisator van de ’70 ’80 ’90-fuif in Elsene, want de aanwezige feestbeesten hebben zich stuk voor stuk rot geamuseerd.

 

 

De Vengaboys, Michael Jackson, Robbie Williams, Dolly Parton en tientallen andere hoogvliegers brachten met respectievelijk Boom Boom, Black or White, Let me entertain you en Working 9 to 5 echt de ene coole oldie na de andere. En het moet gezegd, DJ Krullie en DJ Luigi rijgden alle klassiekers naadloos aan elkaar en zo goed als elk nummer werd met heel wat gejuich onthaald. Dat de dansvloer geen enkele seconde onbemand bleef, is dus makkelijk te verklaren.
Ook studentenclubs zoals bijvoorbeeld Politechnische Kring, PPK, WK en Normalia wisten dat dit een feestje zou worden waar je gewoon bij móet zijn en dus zakten ook zij massaal af naar de VUB-tent in Elsene, zodat in totaal zo goed als 2.000 toegangskaarten werden verkocht. Veel meer als op voorhand werd gedacht en de tent stroomde dus goed vol, maar wie even verfrissing zocht, kon altijd bij de sexy hostessen van de J&B-stand terecht voor een heerlijke partymix.
Alsof de fuif op zich nog niet onvergetelijk genoeg was, werden ook tal van prijzen uitgedeeld. Elke Lostermans gaat met de eerste prijs lopen: een J&B bottle cooler, 6 shotglazen, een J&B hemd, shower sponzen, sleutelhangers, …. en dit alles in disco style. Andries Wilkkens en Josephine Van Eycken krijgen elk een stijlvol J&B hemd en Dominique Wellens en Lisa Obers wonnen elk een coole Gini box. Zij worden persoonlijk gecontacteerd. Niet gewonnen? Schuim dan zeker nog eens onze partykalender af, dan heb je op het volgende event misschien meer geluk. Wij zullen er alvast zijn!
 

Comments

ONTSPANNING

5 redenen om naar Malta te reizen

Pal in het midden van de Middellandse Zee, een kleine honderd kilometer ten zuiden van Sicilië, ligt [...]

Bijna 60% Vlamingen brengt eigen snacks mee naar de cinema

De doorsnee Vlaming gaat enkele keren per jaar naar de cinema (64,3%). Voor 22,6% is één keer per jaar [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Dit zijn de populairste damesschoenen voor de komende zomer

Nu de zon zich steeds vaker laat zien, is het hoog tijd om te kijken naar de nieuwste trends op het gebied [...]

04/04/2026

30 topervaringen voor je Tokio-bucketlist

De Japanse miljoenenmetropool Tokio is een stad die je moet ondergaan. Duik erin en laat je meevoeren [...]

02/04/2026

Gebruik jij al zalmsperma voor je gezichtshuid?

In de esthetische wereld is een verschuiving zichtbaar: mensen kiezen steeds vaker voor behandelingen [...]

01/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84