Home   Filmpjes   Wedstrijden   Agenda & Pics   Ontspanning   Guido Shop   Studentennieuws   Studies   Stadsgids   Jobs & Stages FR
Film, DVD & Muziek   Multimedia & Games   Strips   Reizen   Lifestyle & Mode   Liefde & Erotiek   Roddels & Gadgets   Sport   Mobiel   Uitgaan   Dr. Jos
  Ontspanning >> Mode >> Astrid Bryan
Astrid Bryan
Share/Save/Bookmark
 Astrid Bryan


Gepost: 28/09/2011
Categorie: Mode


Met haar moordende looks en minstens even opvallende uitspraken wist de 28-jarige Vlaamse Hollywoodvrouw Astrid Bryan in korte tijd ons land te veroveren. In de realityshow Astrid in Wonderland mogen we een kijkje nemen achter de schermen, maar ook aan ons legt ze veel van haar geheimen bloot. Move over John, here comes GUIDO.

 

 

GUIDO: In welke shops moeten we absoluut eens binnenstappen?
Astrid: Als je in de Verenigde Staten bent, moet je zeker langs bij Barneys New York, Neiman Marcus en Saks Fifth Avenue. Het is leuk om zulke stuks te combineren met goedkopere items die je in de grote ketens haalt. Zelf kan ik ook makkelijk schoenen van Christian Louboutin kopen en een uur later een T-shirtje uit de Zara. Het moet dus niet altijd even duur zijn.
GUIDO: Die Louboutins zijn wel heel erg hot nu?
Astrid: Klopt. Vooral de platformschoenen van Christian Louboutin, want niemand minder dan Heidi Klum, Kim Kardashian, Victoria Beckham, Beyonce en Jennifer Lopez zijn er al mee gespot.
GUIDO: Wat zijn de andere trends in celeb-land?
Astrid: Geloof het of niet, maar de handtassen worden nóg groter! Vooral de Hermes Birkin bag is hot. Ook de zonnebrillen blijven groot, kijk maar uit naar die van Tom Ford. En verder kan je absoluut niets misdoen met stukken van Lanvin, Alexander McQueen en Alexander Wang. Zelf volg ik de trends ook wel, al mag ik zeggen dat ik ze telkens een seizoen voor ben. (lacht) En ik geef er ook altijd nog een rock-’n-rolltwist aan, door zilveren kettingen en armbanden bijvoorbeeld. Accessoires zijn heel belangrijk, want ze kunnen een heel basic outfit onmiddellijk zeer trendy maken.
GUIDO: Zeg eens eerlijk, hoe vaak ga je shoppen?
Astrid: Wekelijks…
GUIDO: Dan heb je ondertussen wel een gigantische kast nodig, nee?
Astrid: Ik heb een zeer grote walk-in closet, maar weet wel altijd direct de aangepaste outfit te vinden voor een event. Ik heb ook niet veel tijd nodig voor de spiegel. In tien minuutjes heb ik mascara, lipgloss, blush en - meestal zwart - oogpotlood aan. Als mijn ogen zwaar opgemaakt zijn, kies ik wel altijd voor een neutrale lippenstift. Omgekeerd geldt het ook: als je lip felgekleurd is, kan je beter je ogen iets minder accentueren. Gebruik dus nooit te veel. Ook aan mijn haar ben ik niet lang bezig. Enkel voor red carpet events ga ik naar de kapper. Trouwens, lang haar is weer helemaal hip en dan nog het liefst met een middenstreep. Kijk maar naar Victoria Beckham, Kim Kardashian, Nicky Hilton en nog heel wat andere Hollywood celebs.
GUIDO: Hoe behoud jij trouwens dat perfecte lijntje?
Astrid: Ik heb vroeger nooit aan sport gedaan, omdat ik me in mijn vrije tijd volledig op viool focuste, maar ik probeer nu toch twee keer per week naar de fitness te gaan en een keer per week te gaan boxen. Veel andere Hollywoodsterren weigeren koolhydraten te eten, maar ik ben zelf nog nooit op dieet geweest. Ik probeer gewoon ’s avonds niet te laat te eten.
GUIDO: Wat dan met dinnerparty’s?
Astrid: Dat is inderdaad een grote trend nu in Amerika. We spreken daarvoor wel altijd redelijk vroeg af. Ook als we uitgaan moeten we op tijd vertrekken, want een party duurt maar tot 1 à 2 uur. Alle zaken sluiten sowieso de deuren om 2 uur.
GUIDO: Dan hebben we het hier op dat vlak zo slecht nog niet.
 
 
Favoriete make-up van Astrid:
Mac                  Blush, concealer, mascara, oogschaduw
Nuxe                 Lipgloss
Estee Lauder      Oogpotlood
Nars                 Oogpotlood
La Roche Posay Gelaatscrème
 
Tip: ga voor goud en brons rond je ogen. Deze trend is onder andere gespot in de herfstcollectie van Chanel
 

(SVR)



  Kledinglijn Astrid Bryan op twee uur uitverkocht Kledinglijn Astrid Bryan op twee uur uitverkocht
25/05/2012

Hollywoodvrouw Astid Bryan is stilaan een echte celebrity aan het worden en dus kon een eigen kledinglijn niet ontbreken. Haar eerste collectie bleek meteen een schot in de roos.


Bij Dany-May in Antwerpen stelde Astrid haar vijf elegante jurkjes voor, allemaal met vlammend roze voering en een flatterende snit. Aan Weekend Knack vertelde ze dat ze met haar collectie het perfecte zwarte jurkje wou creëeren. Tijdens een exclusieve avondshopping von


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

 Stijn Helsen lanceert ondergoedcollectie Stijn Helsen lanceert ondergoedcollectie
13/05/2012


Stijn Helsen is niet voor niets een van de bekendste ontwerpers van België. Hij is van alle markten thuis en dat bewijst hij nogmaals door deze keer een ondergoedcollectie te lanceren.

Helsen werd bekend dankzij zijn maatpakken. De internationale faam volgde daarna toen hij het roodblauwe Spidermanpak ontwierp voor de Hollywoodfilm met Tobey Maguire. Met designmeubels en sportkleren stapte hij al even uit zijn comfort zone en nu gaat hij voluit voor ondergoed.


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

 PIECES opent nieuwe winkel op Meir PIECES opent nieuwe winkel op Meir
05/05/2012

Het Deense accessoiremerk PIECES opent op zaterdag 12 april de deuren van hun nieuwe store in hartje Antwerpen. Bovendien zet het merk tijdens de opening de klanten in de bloemetjes, dus allen daarheen.

Het is reeds de vijfde vestiging van de Deense winkel en deze keer liet PIECES haar oog vallen op een prachtig pand op de Antwerpse Meir, net naast JACK JONES en VERO MODA. De nieuwe shop is de perfecte plaats voor modebewuste vrouwen die met accesoires een u


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

 Nieuwe beha heeft gsm-zakje Nieuwe beha heeft gsm-zakje
03/05/2012

Wie regelmatig uitgaat, weet dat dansen met een handtas niet zo ideaal is. Maar waar steek je anders je gsm, sleutels en geld? Daar is nu een oplossing voor met de JoeyBra, een beha met handig opbergzakje aan de zijkant.

De JoeyBra is een idee van twee Amerikaanse studenten, Mariah Gentry en Kyle Bartlow. Uit hun onderzoek bij tweehonderd jonge vrouwen over uitgaansgewoonten bleek dat 95 procent een probleem had om hun spullen weg te stoppen. De meerderheid van de


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

Passionata vult etalage met echte modellen Passionata vult etalage met echte modellen
14/04/2012

Wie graag mooie vrouwen in lingerie ziet, heeft geluk. Passionata brengt deze lente weer enkele etalages tot leven met hun aantrekkelijke Tableaux Vivants.

Veritas gaf het lingeriemerk carte-blanche op twee van zijn toplocaties. De Bruggelingen konden vorige week al genieten van al die schoonheid, vandaag is Antwerpen aan de buurt. Al voor het tweede jaar op rij worden de etalagepoppen ingeruild voormodellen van vlees en bloed. Vorig jaar ontketende dat een


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

Astrid Bryan ontwerpt eigen kledinglijn Astrid Bryan ontwerpt eigen kledinglijn
04/04/2012

Hollywoodvrouw Astrid Bryan is hot in Vlaanderen. Na haar eigen realityreeks, Astrid in Wonderland, komt de fashionista nu met haar eigen kledinglijn, met enkele exlusieve kleedjes.

Hoe de kleren er zullen uitzien is nog niet geweten, maar Astrid is vastbesloten om er haar eigen touch aan te geven. “Ik wil een speciale signature, zoals de rode zool van Louboutin”, vertelde ze aan De Standaard. “Mijn kleren krijgen een fluo hot pink-voering.” Of de kleren even pimp


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

Pretty in pastel Pretty in pastel
05/03/2012
Poedertinten en kleuren van je favoriete ijssmaken, dat is waar het komende seizoen helemaal om draait. Deze lente spotten we dus heel wat kleding in lieve en zachte tinten. Muntgroen, limonadegeel of lavendel; de meest toonaangevende ontwerpers zijn er helemaal weg van. Met deze voorbeelden en tips ben jij weer helemaal op de hoogte van de do’s en dont’s in pastelland.
Enkele tips om de kleuren het best tot hun recht te laten komen:
Combineer pastel met pastel. Breken met een donker of hard kleur zal de outfit niet ten goede komen. Als je de tinten te overheersend vindt, kan je ook combineren met crèmekleuren.
Pastel past iedereen. Denk niet op voorhand dat het kleuren zijn die jou niet zullen staan. Ben je licht van kleur, vermijd dan roze en geel. Als je donkerder bent, kies je best voor verschillen


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

Topontwerper Stijn Helsen Topontwerper Stijn Helsen
25/02/2012

Terwijl alle andere kinderen droomden van een carrière als profvoetballer of astronaut, zat Stijn Helsen met stof te spelen. Lappen stof, bedoelen we dan. En gelukkig maar, want intussen is de 38-jarige Hasselaar uitgegroeid tot een van de topontwerpers van ons land en stak hij zelfs Robbie Williams, Lenny Kravitz, Hugh Grant, Keanu Reeves, Spider-Man Tobey Maguire en de acteurs van Pirates of the Caribbean in een nieuw pak.




Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

Jeansbroek met ingebouwd klavier, muis en luidsprekers Jeansbroek met ingebouwd klavier, muis en luidsprekers
23/02/2012

Who needs a table? In Nederland hebben Erik de Nijs en Tim Smit, twee designers die samen het label Nieuwe Heren hebben opgericht, een jeansbroek ontworpen met ingewerkt een toetsenbord, muis én luidspreker.

"We hebben de broek zo ontworpen om de gebruiker voldoende bewegingsvrijheid te laten en toch volledige controle over de computer te geven", vertelt de Nijs aan technologiewebsite WebProNews. Het toetsenbord zit aan de voorkant, de muis vind je


Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

De juiste outfit voor de juiste gelegenheid - tips van Jani Kazaltzis De juiste outfit voor de juiste gelegenheid - tips van Jani Kazaltzis
23/10/2011
Belangrijke gebeurtenis in het verschiet? Om te voorkomen dat je uren naar je kast staat te staren en uiteindelijk een compleet verkeerde keuze maakt, hebben wij fashion stylist en trendspecialist Jani Kazaltzis uitgenodigd. Hij stapelde de tips en tricks moeiteloos op, GUIDO pende ze overzichtelijk neer.

1- OP EEN GALABAL

Jongens

Wat staat er op de uitnodiging qua dresscode?

black tie - je wordt verwacht in smoking: een zwart kostuum met wit hemd en das
stadskledij - kies voor een kostuum in om het even welke kleur, zonder das.

Mode  /  Reageer   /  Meer lezen...

28/09/2011 - Astrid Bryan
10/09/2011 - Word het gezicht van New Look!
29/07/2011 - Zara en H&M krijgen concurrentie van Forever 21
13/05/2011 - Jongeren zetten modestad Antwerpen in de kijker
13/05/2011 - Winkelketen zoekt sexy verkopers (m/v)
20/04/2011 - Handtas rond je nek
08/04/2011 - Modemerk shockeert Britten met seksreclame
29/03/2011 - Passionata zet halfnaakte modellen in etalage
26/03/2011 - Pop-up-parcours: designerkledij aan een prijsje
16/03/2011 - Een gelift achterwerk met Paige Premium Denim

Meer artikels: (nog 131 artikels in deze categorie)



Send To Friend
Stuur dit artikel door naar een vriend(in).

Jouw e-mailadres:
Het e-mailadres van je vriend(in):
Om naar meerdere e-mailadressen te sturen, plaats een ; tussen de e-mailadressen (geen spaties voor of achter de ;)
Onderwerp:
Typ je bericht naar deze persoon (optioneel):
Geef bovenstaande code hier in:

Reageer

Username:   

Geef hier jouw commentaar:




Geef je score
Geef hier jouw score:  50%
Zoek op Guido.be
 
Aanmelden
 
 
Registreer
Paswoord vergeten?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Providers
© 2011 GUIDO NV
alle rechten voorbehouden
Contacteer ons
Hostbasket    Epson    Electrabel    Hostbasket