Home   Filmpjes   Wedstrijden   Agenda & Pics   Ontspanning   Guido Shop   Studentennieuws   Studies   Stadsgids   Jobs & Stages FR
Film, DVD & Muziek   Multimedia & Games   Strips   Reizen   Lifestyle & Mode   Liefde & Erotiek   Roddels & Gadgets   Sport   Mobiel   Uitgaan   Dr. Jos
  Ontspanning >> Lifestyle >> Get in the party mood
Get in the party mood
Share/Save/Bookmark
Get in the party mood


Gepost: 24/12/2003
Categorie: Lifestyle


Ben jij al in feeststemming? It’s about time, want weldra barst het los. De eindejaarsperiode, het ideale moment om te schitteren als een echte glamour queen.


Accentueer je vrouwelijke troeven en zet je schoonheid extra in de verf met de nieuwste trends en kleuren uit make-upland. Moordende looks, glossy lippen en een vleugje Armani. Kortom, met echte diva-allures maak je de nacht tot de jouwe. Get the party started...

Verleidelijke ogen...

Verleiden en verrassen, of kies je eerder voor subtiel en zacht? Focus op stralende ogen.

De mascara:

- Extravagant Mascara Waterproof van Helena Rubinstein geeft de wimpers nog meer volume en doet ze krullen. Bovendien is deze mascara bestand tegen vocht en tranen. (¤ 24,50)

- Geef kleur aan je wimpers met Magîcils van Lancôme. Creëer glanzende lange wimpers in intense kleuren. (¤ 23,01)

- Stretch & Curl mascara van Nivea zorgt voor een krullend en lang effect door de borstel in de vorm van een halve maan die de perfecte ombuiging van de wimpers garandeert.

- Cils booster van Lancôme is een witte mascarabasis die het resultaat van de gewone mascara versterkt, de kleur intenser maakt en bovendien de wimpers beschermt. (¤ 23,51)

De oogschaduw:

- Skin like eye colour van Nivea is een oogschaduw die lang houdt en niet in de oogplooien gaat zitten. Verkrijgbaar in 8 kleuren.

- Eye Shimmer pen van Cover Girl wordt gebruikt als een viltstift. Breng het product aan op de oogleden en strijk het open met de vingertoppen voor een optimaal effect. Verkrijgbaar in verschillende kleurschakeringen met satijnglans. (¤ 5,99)

Sensuele lippen...

Vurig rood of ijzig paars? Knallende lipsticks in alle tinten.

- Stay on soft van Nivea is een langhoudende lippenstift die de kleuren ultralang fixeert en bovendien comfortabel aanvoelt. De lippen blijven zacht en soepel.

- De Wetslicks Liquid Lip Gloss van Covergirl geeft zachtheid, kleur en een groot hydraterend vermogen met satijnglans. (¤ 5,99)

- Juicy Rouge van Lancôme is een zalige, pittige kleur, een vederlichte en hydraterende textuur, de geur van frambozen en een vochtige glans voor een wetlook. (¤ 22,19)

- Stellars gloss en Stellars gold van Helena Rubinstein is een lippenstift met de glans van duizenden fijne goudkorrels. Te verkrijgen in verschillende tinten. (vanaf ¤ 20,27)

- Smile, Glossy Shine en Draw lips van Biotherm behoren tot het Skin Loving Colours-gamma en zijn een lijn hydraterende lipsticks met een zachte textuur. Een lippotlood maakt het geheel af. (vanaf ¤ 11,94)

- Click & Shine van Nivea is een lipgloss die de lippen verrassend glanzend en zoet maakt. Met een kleine klik aan het einde van de transparante pen verschijnt het borsteltje dat je lippen perfect glost.

- Star Gloss van Lancôme is extreme glans die toch licht aanvoelt door de kwastapplicator. Alleen te gebruiken of als topcoat voor een nog gesofisticeerder make-upresultaat. (¤ 19,90)

French Manicure...

Zet je nagels ook eens in de schijnwerpers en je krijgt de handen van een femme fatale.

- Manicure van Lancôme is een gamma nagellak die tegelijkertijd de nagels verzorgt, versterkt en beschermt. (vanaf ¤ 18,14)

- Vernis Triple Tenue van Urban Eve is een hoogglanslak met de geur van aardbeien. Kies voor parelmoergrijs of stralend rood. (¤ 17,60)

- Colour Dynamite van Nivea zorgt voor een explosie van kleuren in één enkele laag. Bovendien droogt de lak in een oogwenk. Verkrijgbaar in 14 kleuren.

- Stellars Color van Helena Rubinstein is een nagellak die net als de lippenstift een glans geeft met duizenden fijne goudkorreltjes.

Finishing Touch: een vleugje parfum...

De nieuwkomers:

- Amor Amor van Cacharel trekt de liefde aan dankzij haar bloemige, fruitige geur. Een subtiel vleugje vanille maakt de verleiding compleet. (vanaf ¤ 30,98)

- Emporio Armani Night voor hem en haar. Voor hem een oosterse kruidengeur met onvermijdelijke paradoxen en voor haar een bloemen-hout-ambergeur vol temperament. (vanaf ¤ 36,41)

- Attraction van Lancôme is een heerlijk parfum dat straalt van licht en is een eigentijdse bloemenode met de geur van hout. (vanaf ¤ 42,45)

In een feestkleedje:

- Noa van Cacharel is een geur van witte muskus omringd met koffie, benzoëhars en wierook.

- Trésor van Lancôme is een half-oosterse geur omgeven door bloemen.

- Miracle van Lancôme is het perfecte evenwicht van bloemen en kruiden.

Nog een tip: Als je je opmaakt, accentueer je best maar één aspect. Als je je lippen in de verf zet, hou je je teint en je ogen zo natuurlijk mogelijk. Als je op de ogen focust, leg je niet de nadruk op je lippen of je teint. Zo krijg je de beste resultaten.

(SW)



Echte mannen hebben borsthaar Echte mannen hebben borsthaar
12/04/2012

Drogisterijketen Kruidvat peilde naar de scheergewoontes van de Vlaamse mannen. Echte mannen mogen hun borsthaar laten staan, maar houden hun baard en schaamhaar kort.

Naar aanleiding van de Mannenweken bij de keten, vroeg Kruidvat enkele mannen en hun partners wat er wordt geschoren en waarom. Mannen scheren hun baard en schaamstreek omdat het hygiënisch is en fijner tijdens een vrijpartij. Borsthaar mag dan weer blijven staan. Het zorgt voor meer mannelijkheid e



Skihelm laadt iPhone op Skihelm laadt iPhone op
10/04/2012

Het Fraunhofer Instituut in Duitsland is bezig met het ontwikkelen van een nieuwe skihelm waarmee je je iPhone kan opladen. De onderzoekers ontwikkelden ook bijhorende handschoenen die enkele technische snufjes bevatten.

De helm bevat zonnecellen om je iPhone, iPod en dergelijke op te laden tijdens het skiën. Er zijn ook geïntegreerde oordopjes en een microfoon waardoor je kan bellen of muziek luisteren. De handschoenen bestaan uit een groot LED-scherm en enkele s



Marc Jacobs lanceert make-upcollectie Marc Jacobs lanceert make-upcollectie
06/04/2012

Mode-ontwerper Marc Jacobs voegt nog een extra dimensie toe aan zijn emporium. Na talrijke klerencollecties en een eigen parfumlijn, komt hij nu met een make-upcollectie.
Jacobs koos cosmeticaproducent Sephora voor dit project. De designer ziet dit als een nieuwe uitdaging. “Het ritueel om ’s ochtens niet alleen je outfit te kiezen, maar ook de juiste eyeliner en een mooi lipkleurtje, vinden vrouwen geweldig”, zei hij in Women’s Wear Daily. Welke richting de m



Herôme volgt de zomertrends met nieuwe nagellak Herôme volgt de zomertrends met nieuwe nagellak
03/04/2012

Herôme Cosmetics, de leider in hand- en nagelverzorging, komt met drie nieuwe kleuren voor de zomer. De nieuwe tinten volgen de modetrends: New Delhi 115 is een zacht muntgroen, Rome 76 is zuurstokroze en Rio de Janeiro 88 is mandarijnrood, de kleur van het jaar.

De zomertinten maken deel uit van de World Inspired Colours collectie, die elk halfjaar wordt uitgebreid met een trendy assortiment. De nieuwe flesjes hebben een breder borsteltje voor een makkelijker en



Shopplezier op retrobeurs Shopplezier op retrobeurs
03/03/2012


De kringwinkels pakkenopnieuw uit met de strafste retro. Op zaterdag 10 maart vind je in het Gentse Flanders Expo een hele dag de coolste spullen uit de jaren ’60, ’70 en ’80. Funky outfits, leuke prullaria enverzamelitems maar ook nostalgische meubels en zeldzame lp’s vullen een gigantsiche ruimte van 5000 m². Een toegangsticket in voorverkoop kost twee euro en is verkrijgbaar in de deelnemende kringloopwinkels. Aan de kassa betaal je 2,5 euro. Meer informatie vind je via de fa



Nivea speelt in op maatschappelijke trends Nivea speelt in op maatschappelijke trends
15/02/2012

Heel wat hedendaagse trends zorgen ervoor dat onze huid het zwaar te verduren krijgt. Een gebrek aan tijd en een overvloed aan stress verzwakken de weerstand van het grootste menselijke orgaan. Dat betekent dat we er vaak vermoeider uit zullen zien. Nivea probeert voor ieder probleem een oplossing te bieden en dat aan een zeer schappelijke prijs. Onder meer lanceert de beautyketen nieuwe gezichtsproducten voor de jonge en gemengde huid, maar ook het lichaam vergeet de producent niet. Voor elk



Pop-upshop biedt mode, design en fotografie Pop-upshop biedt mode, design en fotografie
20/11/2011
Drie Gentse krakken bundelen hun passie voor fotografie, design en mode, en openen samen op 3 november de pop-upshop Ben.

Christophe Urbain, eigenaar van Rewind in de Sint-Pietersnieuwstraat, biedt fashionista’s het frivole en casual chic dameslabel Sessùn aan en ondertussen neem je voor leuke meubels en (interieur)accessoires best ook een kijkje in het hoekje van Frederic Hooft, interieurachitect, vormgever en eigenaar van N° 33 in Deurle. Fotografe An Gyselinck richtte begin dit jaar decoratiewinkel Lanp op, maar stapte ook maar al te graag in het Ben-project, waar ze zowel haar foto’s als zelfgemaakte



Let's make-up: elk oogtype een andere stijl Let's make-up: elk oogtype een andere stijl
13/06/2011

Oogschaduwtips voor kleine én grote ogen:
Kleine ogen?

Breng een lichtroze oogschaduw aan op je volledige ooglid. Kleur daarna het beweegbare deel van je ooglid met een kastanjeachtige kleur, alsook de rand van je onderste wimpers. Laat je ogen ten slotte groter ogen door je wenkbrauwen met een natuurlijke kleur oogpotlood te accentueren. Breng een donkere mascara aan op je wimpers.

Grote ogen?
<



Let’s make-up: zomers zwoel met the Perfectly Beautiful Look Let’s make-up: zomers zwoel met the Perfectly Beautiful Look
03/06/2011
Ach, de zomer! Tijd voor terrasjes, barbecueavonden, nachtelijke strandwandelingen en intieme momenten onder de sterren. Tijd om je ogen perfect te laten aansluiten bij het prachtige duistere avondlicht. Tijd om de zachte blauwe kleuren van Max Factor boven te halen en de onderstaande handleiding slaafs te volgen voor een optimale zwoele zomerlook.



 Let’s make-up: ijzig stijlvol met the Urban Frosty look Let’s make-up: ijzig stijlvol met the Urban Frosty look
27/05/2011
Vrouwelijke studentes, de weg naar de examenaula hoeft niet per se stijlloos te zijn. Maak een bescheiden passionele indruk bij je professor en medestudenten met je nieuwe Urban Frosty look.
Neen, je hoeft geen make-upartiest te zijn. Met de nieuwe kleuren en producten van Max Factor én deze handleiding is de creatie van je nieuwe look een koud kunstje!

Neem de bolle punt van de Smoky Eye Effect Eyeshadow in de kleur Pink Plume en breng met je vingers de lichtroze kleur over je volledige ooglid aan. Breng de kleur op de binnenste hoeken van je ogen dikker aan voor een intenser effect.
Breng met he



30/04/2011 - Verdovende lipbalsem
29/04/2011 - Billen van Kate Moss op cover
26/04/2011 - Trendwatcher Herman Konings
22/04/2011 - Geen zin? Draag een slipje
19/04/2011 - Vloeken mag wel
18/04/2011 - Misswizz: het eerste vrouwenurinoir
15/04/2011 - Kappersgevoel in je eigen badkamer
09/04/2011 - Laat je verrassen in pop-up shop Surprise
16/03/2011 - Nieuwe trend: haarborstel met parfum
01/03/2011 - PARFUM: what to know & what to do?

Meer artikels: (nog 196 artikels in deze categorie)



Send To Friend
Stuur dit artikel door naar een vriend(in).

Jouw e-mailadres:
Het e-mailadres van je vriend(in):
Om naar meerdere e-mailadressen te sturen, plaats een ; tussen de e-mailadressen (geen spaties voor of achter de ;)
Onderwerp:
Typ je bericht naar deze persoon (optioneel):
Geef bovenstaande code hier in:

Reageer

Username:   

Geef hier jouw commentaar:




Geef je score
Geef hier jouw score:  50%
Zoek op Guido.be
 
Aanmelden
 
 
Registreer
Paswoord vergeten?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Providers
© 2011 GUIDO NV
alle rechten voorbehouden
Contacteer ons
Hostbasket    Epson    Electrabel    Hostbasket