Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Oddly Satisfying Reels van @paint_mixings

Oddly Satisfying Reels zijn een visuele bron van autonomous sensory meridian response (ASMR), waarbij [...]

C&A hangt vol kleren van Stranger Things

Dat de hype rond Stranger Things, de meest succesvolle Netflixserie ooit, nog lang niet is gaan liggen, [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO test LIFT, de nieuwste en grootste nachtclub van het land

Dit najaar opent aan het kanaal in Brussel LIFT, de nieuwste, grootste en meest ambitieuze nachtclub [...]

31/10/2022

Barbie wordt... Bowie?!

De iconische en betreurde popster David Bowie was, lang voor dat mainstream werd, een van de eerste androgyne [...]

25/10/2022

5 sexy cosplayers op Instagram

Dit weekend heeft in Flanders Expo in Gent weer FACTS plaats, de halfjaarlijkse hoogmis voor comicfans, [...]

21/10/2022

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84