Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

Oddly Satisfying Reels van @sand.tagious

Oddly Satisfying Reels zijn een visuele bron van autonomous sensory meridian response (ASMR), waarbij [...]

Onbeperkt naar de cinema in Brussel

Eind juni werd in Brussel de Cinevillepas geïntroduceerd. Die geeft toegang tot alle nieuwe films, avant-premières, [...]

  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een geslaagde reboot: The Batman

The Batman is een meer dan geslaagde reboot van de filmfranchise rond de duistere vigilante in Gotham [...]

07/10/2022

De DracARys-app al gedownload?

In het zog van de lancering van de topreeks House of the Dragon kan je nu ook een bijbehorende DracARys-app [...]

06/10/2022

Nu in de cinema: Le Sixième Enfant

Een advocaat voorkomt dat een woonwagenparkbewoner naar de gevangenis moet na een kruimeldiefstal. Hij [...]

05/10/2022

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84