Image
11/08/2022

Studenten van HOGENT winnen pleitwedstrijd in Spanje

Een team van tweedejaarsstudenten Rechtspraktijk van HOGENT won de Businet International Moot Court, een wedstrijd rond een fictieve rechtszaak waar studenten hun schriftelijke en mondelinge (pleit)vaardigheden ontwikkelen.


In de finaleronde, die plaatsvond in de Real Academia de Jurisprudencia y Legislacion in Madrid, haalden de studenten het van een team van HTW Berlijn. Matthias Verhulst, Mauro D’Acquisto, Sami Rahal, Marie Stroobant en Charlotte De Spiegeleer werden ter plaatse begeleid door lectoren Sofie van Waeyenberghe en Tanja Van den Bossche.


Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider

Student ontwikkelt software die gebarentaal vertaalt

Door de automatisch gegenereerde teksten van ChatGPT en de door kunstmatige intelligentie samengestelde [...]

23/08/2023

Vlaamse student maakt businessplan voor cannabishandel

Een economiestudent uit De Panne werd onlangs veroordeeld tot zes maanden met uitstel voor drugshandel. [...]

17/08/2023

Studente architectuur wint achtste Inclu-Scriptieprijs

Studente architectuur Emma Nuyts (23) heeft de achtste Inclu-Scriptieprijs gewonnen in Gent. In haar [...]

16/08/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84