Image
10/01/2023

Nieuwe strip: 'De wereld van Sofie' van Nicoby, Vincent Zabus en Jostein Gaarder

Met De Wereld van Sofie scoorde de Noorse auteur Jostein Gaarder in de jaren negentig een onwaarschijnlijke bestseller: niet minder dan vijftig miljoen exemplaren gingen over de toonbank.


Onwaarschijnlijk, want dit boek ging over niets meer of minder dan de grote wereldfilosofieën. Dertig jaar later zetten de Franse tekenaar Nicoby en de Belgische scenarist Vincent Zabus hun tanden in een kleurrijke stripversie, waarvan deze turf pas het eerste deel is.

Tekst: Herbert De Paepe


Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Poolse vrouw denkt vermiste kleuter Madeleine McCann te zijn

Sociale media zijn de laatste dagen in de ban van de Madeleine McCann-case. De Poolse vrouw Julia Wendell [...]

23/02/2023

Ook jij verliest twee uur productiviteit per dag

Om kritisch te bekijken hoe maatschappelijke uitdagingen de wereldwijde productiviteit en attitudes hebben [...]

23/02/2023

Bouwgrond gevonden voor nieuwe Gentse studentenkoten

Zoals alle andere studentensteden kampt ook Gent met een tekort aan studentenhuisvesting. Daarom ging [...]

22/02/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84