Image
12/09/2006

VVS wil objectieve informatie over hogere studies

De Vlaamse Vereniging van Studenten (VVS) klaagt aan dat het voor nieuwe studenten in de praktijk vrijwel onmogelijk is om zich objectief te informeren over het studieaanbod aan de Vlaamse universiteiten en hogescholen.
 Er zijn uiteraard de vele brochures, informatiediensten en reclamecampagnes van de scholen zelf, maar aangezien die in de eerste plaats bedoeld zijn om studenten aan te trekken naar de eigen instelling, is de objectiviteit ver te zoeken. De VVS zou graag zien dat er een instantie voor studie-informatie wordt opgericht naar analogie met de VDAB, waar alle info voor wie een studierichting zoekt op een objectieve manier wordt gecentraliseerd.

Info: www.vvs.ac

 (SDB)

 


Comments

ONTSPANNING

5 redenen om naar Malta te reizen

Pal in het midden van de Middellandse Zee, een kleine honderd kilometer ten zuiden van Sicilië, ligt [...]

Bijna 60% Vlamingen brengt eigen snacks mee naar de cinema

De doorsnee Vlaming gaat enkele keren per jaar naar de cinema (64,3%). Voor 22,6% is één keer per jaar [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Dit zijn de populairste damesschoenen voor de komende zomer

Nu de zon zich steeds vaker laat zien, is het hoog tijd om te kijken naar de nieuwste trends op het gebied [...]

04/04/2026

30 topervaringen voor je Tokio-bucketlist

De Japanse miljoenenmetropool Tokio is een stad die je moet ondergaan. Duik erin en laat je meevoeren [...]

02/04/2026

Gebruik jij al zalmsperma voor je gezichtshuid?

In de esthetische wereld is een verschuiving zichtbaar: mensen kiezen steeds vaker voor behandelingen [...]

01/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84