Image
23/06/2023

Muzikale thesis? Doe mee aan de VI.BE scriptieprijs

Studeer je aan een Vlaamse of Brusselse hogeschool of universiteit en koos je een scriptie-onderwerp dat relevant is voor de muzieksector, het muziekbeleid of ontwikkelingen in de muziekindustrie? Dan kan je 500 euro en eeuwige roem winnen met de VI.BE scriptieprijs, onder andere in de vorm van het delen van jouw scriptie met belangrijke spelers uit de muzieksector.


Of je nu vanuit een juridische, wetenschappelijke, communicatieve of pedagogische invalshoek schrijft, alles is mogelijk, zolang je scriptie maar inzichten biedt waar de muzieksector mee aan de slag kan. Indienen kan tot 15 december.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Student ingenieur? Dan kan je duizenden euro's winnen met je uitvinding!

Zoals elk jaar organiseert technologiebedrijf Dyson een internationale ontwerp- en ingenieurswedstrijd [...]

04/07/2025

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

Mis vanavond de finale van de Campus Cup niet

Welk studententeam wint de Campus Cup op Canvas? Vanavond wordt het spannend, want dan mag Otto-Jan Ham [...]

26/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84