Image
16/08/2022

Je kunt nu ook luisterboeken en e-books streamen

Storytel is een van ’s werelds grootste abonnementsdiensten voor het streamen van luisterboeken en e-books, met wereldwijd meer dan 300.000 titels. Naast (internationale) bestsellers vind je bij Storytel ook een breed aanbod aan eigen content: de Storytel Originals, waarbij sound effects een geheel nieuwe luisterdimensie toevoegen.


De Leven, ingesproken door Pommelien Thijs, is zo'n Storytel Original, geschreven door auteur Daan Windhorst. Het is een dystopische roman voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.


Comments

ONTSPANNING

9 redenen om 'Dune: Part Two' fysiek in huis te halen

1) Dat zeiden we van Dune: Part One ook al... ... en we hadden gelijk. 2) Zendaya is de beste [...]

Naar Tomorrowland? Dit is de dj van de toekomst!

Wie is de dj van de toekomst? Als het van de MNM-luisteraars afhangt: DJ Mars, en die is pas 16 jaar. [...]

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

2 headlines die helaas de krant niet hebben gehaald

Hamburgerketen krijgt kritiek op keuzemenu 'Regular', 'Large' of 'Ozempic' [...]

04/01/2024

Vier varianten op 'Wordle'

Verslaafd aan Wordle, maar je bent het letterspelletje stilaan toch een beetje beu gespeeld? Weet dan [...]

02/01/2024

Striprecensie: 'Monica' door Daniel Clowes

De Amerikaanse undergroundveteraan Daniel Clowes was - net als in zijn vroege Eightball-periode - aan [...]

29/12/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84