Image
04/06/2026

Bijna 60% Vlamingen brengt eigen snacks mee naar de cinema

De doorsnee Vlaming gaat enkele keren per jaar naar de cinema (64,3%). Voor 22,6% is één keer per jaar genoeg, terwijl 10,1% maandelijks in de bioscoop te vinden is. En daar hoort een hapje en een drankje bij.


De cijfers komen uit een bevraging van Kortingscode.be en Promojagers.be, waaruit ook blijkt dat 53,5% snacks en drank koopt in de bioscoop. Favorieten zijn frisdrank (74,6%) en popcorn (74,3%), gevolgd door chips (37,7%), nacho’s (28,1%), snoep (21,4%), water (17,2%) en ijs (16,2%). Opvallend is wel dat 58,9% aangeeft zelf snacks of drank van thuis mee te nemen in de zaal, hoewel dat volgens de huisregels van veel bioscopen niet mag.

Tekst: Herbert De Paepe


Comments

ONTSPANNING

Bijna 60% Vlamingen brengt eigen snacks mee naar de cinema

De doorsnee Vlaming gaat enkele keren per jaar naar de cinema (64,3%). Voor 22,6% is één keer per jaar [...]

Nieuw in de cinema: 'Truly Naked'

Truly Naked is het meest verfrissende filmdebuut dat we in lange tijd hebben aanschouwd. Deze sprankelende [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

30 topervaringen voor je Tokio-bucketlist

De Japanse miljoenenmetropool Tokio is een stad die je moet ondergaan. Duik erin en laat je meevoeren [...]

02/04/2026

Gebruik jij al zalmsperma voor je gezichtshuid?

In de esthetische wereld is een verschuiving zichtbaar: mensen kiezen steeds vaker voor behandelingen [...]

01/04/2026

K3 vind je voortaan ook terug op Roblox

De meisjes van K3 hebben sinds kort een officiële game op Roblox. In het interactieve spel K3 Regenboogland [...]

19/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84