Image
18/02/2009

Nipplegate bij Pussycat Doll

Na Janet Jackson en Beyoncé is nu ook Nicole Scherzinger slachtoffer geworden van een ‘boob slip’. Of wij daar beelden van hebben? Natuurlijk!


Pussycat Doll én vriendin van wereldkampioen Formule 1 Lewis Hamilton kreeg te maken met een ‘wardrobe malfunction’. Tijdens een live-optreden in Amsterdam zag het hele publiek haar linkerborst tijdens het nummer ‘Hush Hush’. Het is trouwens niet de eerste keer dat de zangeres problemen heeft met haar outfits, in 2007 kon de zangeres het boeltje nog net ophouden, zodat niemand iets zag. In het filmpje zie je dat het deze keer niét lukte.

(VDV)


Comments

ONTSPANNING

Duik in de turbulente Spaanse geschiedenis in Toledo

In de dorre vlaktes van La Mancha, in het hart van Spanje, maakt de Taag-rivier een lome bocht rondom [...]

Nieuw in de cinema: 'The Beloved'

Een succesvolle filmregisseur van middelbare leeftijd biedt zijn oudste dochter een rol aan in zijn nieuwe [...]

  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL





 

Job in the picture

Nieuw in de cinema: 'Dreams'

Dreams van regisseur Michel Franco is een Mexicaans-Amerikaans migratiedrama dat stevig verankerd zit [...]

11/03/2026

Nieuw in de cinema: 'All That's Left of You'

Een tweeënhalf uur durende film over Palestina... Schoorvoetend sleepten we onszelf de zaal in, denkend: [...]

10/03/2026

Deze topnamen staan voor het eerst op de Mainstage van Tomorrowland

De affiche van Tomorrowland 2026, onder het thema Consciencia, krijgt stilaan vorm. Naast vaste waarden [...]

05/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84