Image
16/02/2023

Enkele tips voor studenten die het semester zijn gestart in februari!

Het nieuwe semester start en sommigen zijn in een nieuwe richting gestapt. Hélène Blancke (21, Gent) deed in 2021 hetzelfde toen ze psychologie ging studeren. Zij geeft wat tips voor de nieuwe februaristudenten van dit jaar.


1. Skip geen lessen

“Of toch zeker niet in het begin. Zo vermijd je een grotere achterstand die je al hebt en kan je de werking van je proffen leren kennen.”

2. Zoek iemand in hetzelfde schuitje

“Probeer nog een andere februaristarter te vinden! Zet jezelf in elke Facebookgroep en durf te vragen of ze het samen willen uitzoeken. Het is leuk om te weten dat je niet alleen bent.”

3. Vraag hulp aan iemand uit de richting

“Mensen uit je klas, een studiebegeleider of zelfs iemand van de studentenvereniging… Gewoon een persoon vinden die wat tips and tricks heeft, haalt véél stress weg.”

Tekst: Alice Seghers

Foto: Hélène Blancke


  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider


Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84