Image
06/01/2013

Kinepolis trakteert studenten op avant-premières


Naast de alom gekende Student Nights op maandag, waarbij je amper 6.50 euro betaalt voor een kaskraker van formaat, lanceert Kinepolis vanaf 7 januari ook elke maand een avant-première, speciaal voor studenten. Voor de eerste Student Choice, zo heet het gloednieuwe concept, staat Gangster Squad geprogrammeerd, de film brengt waargebeurd verhaal over de maffia uit het Los Angeles van de jaren ’40, met niemand minder dan Ryan Gosling, Sean Penn en Emma Stone in de spotlight.

Profiteren van Student Nights en Student Choice kan enkel als je in het bezit bent van een Kinepolis Student Card. Die levert je tal van voordelen op:

- Tot 30% korting op je favoriete film, drank en snacks

- De fijnste bioscoopevenementen, met iedere maandag de Student Night aan € 6,50 + gratis drankje

- 1 x per maand een Avant-Première aan €6,50 + gratis drankje

- Extra voordelen via de partners van de kaart

- Een gratis filmticket voor je verjaardag

(SVR)


  • Slider
  • Slider




 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84