Image
27/03/2014

6 openingszinnen die je beter niet gebruikt

Het is zaterdagnacht en je bent lekker op jacht. Je ziet er geweldig uit. Haartjes in de gel, je biceps springen in het oog en poppen uit je shirt. Je bent werkelijk om door een ringetje te halen. De ruimte verzuipt in liters oestrogeen en andere vrouwelijke sappen wanneer jij binnenkomt. Dat blonde chickie aan de bar ziet je wel zitten. Ze kijkt speels en wacht tot je iets zegt. Je denkt na en plots zeg je ‘ik wil jouw tampon zijn’. Waarop zij je de vuist toont en nadien de vinger. Ziehier zes openingszinnen die je als man beter niet gebruikt.


 “Ben je je tong verloren? Gelukkig maar, want die heb je straks nog nodig.”

 “Hoe wil je je eitjes morgenvroeg? Gebakken of bevrucht?”

 “Wat een lelijke jurk. Trek die maar onmiddellijk uit.”

“Excuseer juffrouw. Die benen van u? Hoe laat gaan die open?”

 “Was jou vader misschien een dief? Want iemand heeft de sterren van de hemel gestolen en in jouw ogen laten schitteren."

 “Ey Poes, toerke doen?”


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 blok- en koffiebars in Antwerpen

1) Caffenation Bij Caffénation is het gezellig druk, met muziek en een levendige sfeer. Het is [...]

27/04/2026

5 TikTok-hotspots in Leuven

1) Baracca Hier eet je de echte Italiaanse keuken met een vleugje rock-'n-roll. Met hun houtovenpizza's, [...]

20/04/2026

5 Gentse muziekwinkels

1) Music Mania Een tweede zaak in dezelfde stad bewijst het eens te meer: de succesformule van [...]

13/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84