Image
07/02/2004

Delta: deeltijds studeren aan de Arteveldehogeschool

De Arteveldehogeschool lanceert voor de tweede keer het Delta-plan. Delta staat voor deeltijds leertraject en geeft de mogelijkheid de opleiding sociaal werk te combineren met een job of het opvoeden van een gezin.
Je wordt maar één dag per week op de hogeschool verwacht en moet verder rekenen op ongeveer 16 uur zelfstudie. Het eindresultaat is hetzelfde: een volwaardig diploma, maar de manier waarop dat wordt behaald is radicaal anders. Al van in het eerste jaar ligt de nadruk op praktijk en is de begeleiding heel persoonlijk gericht. Het spreekt voor zich dat Delta zich niet richt op wie vanuit het secundair onderwijs aan de hogeschool begint. Voor studenten die in het "echte leven" verantwoordelijkheden hebben die ze niet zomaar drie jaar opzij kunnen zetten, is het echter een heel werkzame studeerformule.

Info: www.arteveldehogeschool.be

(SDB)

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84