Image
14/07/2014

Promised Land

Als Gus Van Sant de experimentele filmmaker in zich aan de leiband legt en de mainstream induikt om een sociaal drama te maken, dan is dat niet altijd een onverdeeld succes.


Soms wel (Milk), soms helemaal niet (Finding Forrester) en soms balanceert hij op het randje (Good Will Hunting). Promised Land past in de laatste categorie, en niet alleen omdat Matt Damon meedoet. Die speelt een gladde verkoper die de inwoners van een gedoemd landbouwersdorp geld biedt om schaliegaswinning te mogen uitvoeren op hun terrein. Ondanks een nogal drastische plotwending naar het einde toe kreunt deze film onder een te hoge dosis voorspelbaarheid. Charmante keuterboertjes die zich verenigen tegen de boze zakenwereld, we hebben het al te vaak gezien. Wat wel werkt, zijn de heerlijke scènes waarin Matt Damon en Frances McDormand verbaal de draak steken met elkaar.

Blu-ray extra's: Trailer.

ook op dvd

 (HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Time to shine met de nieuwe Guido Studentenagenda 2025-2026

Hij is stukken stijlvoller dan een digitale kalender, kost maar 15 euro en je kan er - naast lessen, [...]

23/09/2025

5x vegan in Leuven

1) Bodhi Bodhi is een gevestigde naam in de Leuvense vegan scene. Hier geniet je van creatieve [...]

22/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84