Image
21/02/2004

Antwerpen, Europese Studentenstad 2005?

't Stad aan de Schelde was tien jaar geleden al eens Culturele Hoofdstad van Europa, en als het van schepen van onderwijs Robert Voorhamme afhangt, komt daar in 2005 nog een titel bij: Europese Studentenhoofdstad.
Er bestaan inderdaad plannen om naast de culturele ook de studentikoze hoofdsteden van Europa te verkiezen, en Antwerpen is vastbesloten die kroon (of is het studentenklak?) als eerste te torsen. In 't Stad studeren 30.000 jongeren, en nu de Universiteit Antwerpen één is geworden, met nog een associatie erbovenop, vindt men dat de tijd is gekomen om eens écht de schouders te zetten onder een studentenbeleid.

Info: www.antwerpen.be

(SDB)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84