Image
21/02/2004

Antwerpen, Europese Studentenstad 2005?

't Stad aan de Schelde was tien jaar geleden al eens Culturele Hoofdstad van Europa, en als het van schepen van onderwijs Robert Voorhamme afhangt, komt daar in 2005 nog een titel bij: Europese Studentenhoofdstad.
Er bestaan inderdaad plannen om naast de culturele ook de studentikoze hoofdsteden van Europa te verkiezen, en Antwerpen is vastbesloten die kroon (of is het studentenklak?) als eerste te torsen. In 't Stad studeren 30.000 jongeren, en nu de Universiteit Antwerpen één is geworden, met nog een associatie erbovenop, vindt men dat de tijd is gekomen om eens écht de schouders te zetten onder een studentenbeleid.

Info: www.antwerpen.be

(SDB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84