Image
20/11/2014

Vliegtuig gevuld met bier doorboort studentenflat


Onze noorderburen hebben duidelijk talent als het aankomt op studentenfeestjes organiseren. Vorige week werd in een studentenflat in Eindhoven een wel heel speciaal decoratiestuk geïnstalleerd. Een nepvliegtuig werd aan beide kanten van het pand vastgemaakt, zodat het leek alsof er een vliegtuig in de flat was gevlogen.
Het feest, met als thema jungle, viert het 55-jarig bestaan van het appartementencomplex. Een van de organisatoren, Rokus Ottervanger, vertelde aan Omroep Brabant dat de lading van het neergestorte toestel goed besteed zal worden. “Het vliegtuig is hier neergestort en er zat toevallig een lading bier in.” Dat belooft.
(LVM)
foto: Twitterprofiel @jeannetterijks 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Hasselt

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

25/09/2025

Waarop letten bij de aankoop van een tweedehands auto?

Je wil graag een tweedehandswagen kopen, maar hebt geen idee waar je rekening mee moet houden? Geen zorgen! [...]

25/09/2025

Terug van weggeweest: de Gentse Boekentorenrun

Er is geen student in Gent die zich nog niet heeft afgevraagd hoe de iconische Boekentoren van de universiteit [...]

24/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84