Image
15/12/2014

The Newsroom - Seizoen 2

Het tweede seizoen van de hypernerveuze HBO-reeks The Newsroom over de gebeurtenissen op de redactie van een tv-nieuwsdienst in New York, is beter dan het eerste. En dat was al uitstekend.
 
Minder puberale romances op de werkvloer deze keer, en in de plaats nog meer razendsnelle, intelligente dialogen van bedenker Aaron Sorkin, het brein achter The West Wing en The Social Network. De rode draad in deze negen afleveringen is de heikele berichtgeving over Operation Genoa, een fictief schandaal over het gebruik van chemische wapens door het Amerikaanse leger, los gebaseerd op het Operation Tailwind-debacle bij CNN dat onder meer de Nieuw-Zeelandse sterreporter Peter Arnett zijn job kostte. Adrenaline en intellect in één serie, zo zien we het graag.
 
Dvd extra's: Audiocommentaar, Inside the Episode.
 
 (HDP)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84