Image
16/02/2015

Creatieve student probeert docent te slim af te zijn

Er wordt wel vaker onderling gestreden in de klas om het origineelste antwoord neer te pennen op een test. Maar wat deze student op zijn overhoring invulde, was wel erg vindingrijk.
Op een test waarbij je enkel ‘juist’ of ‘fout’ moet invullen, lijkt gokken de veiligste weg naar een voldoende voor wie niet gestudeerd heeft. Al schuilt er ook gevaar in. Deze creatieveling koos voor een minder risicovolle manier en besloot de leerkracht subtiel om de tuin te leiden. Als je goed kijkt, kan je zowel het woordje ‘True’ als ‘False’ lezen. Hoewel we zijn vindingrijkheid prijzen, kon zijn leerkracht er minder om lachen. Alle antwoorden werden zonder pardon afgekeurd en hij behaalde een onvoldoende. Jammer, maar helaas.
(CG)
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84