Image
20/04/2015

Brussels Wild

Bernard Crutzen is een Brusselse filmmaker die op een avond met de fiets moest remmen voor een overstekende vos. Het incident inspireerde hem om met zijn camera op zoek te gaan naar de wilde fauna in het Brusselse gewest.
Het resultaat is een korte, maar sprankelende documentaire waarvan de Nederlandstalige commentaarstem op joviale wijze werd ingesproken door Daan. Je maakt niet alleen kennis met de brutale Brusselse vossenpopulatie, maar ook met slechtvalken, ringslangen, vleermuizen, vliegende herten, steenmarters en nog andere verrassende dieren die zich in de hoofdstad verschuilen. Zoals Crutzen het zelf zegt: Brusselaars hebben de slechte gewoonte om alleen maar naar het trottoir voor hun voeten te kijken. Ze moesten eens weten wat er om hen heen allemaal rondsluipt.
 
Dvd extra's: Deleted scenes.
 
 (HDP)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84