Image
20/04/2015

Brussels Wild

Bernard Crutzen is een Brusselse filmmaker die op een avond met de fiets moest remmen voor een overstekende vos. Het incident inspireerde hem om met zijn camera op zoek te gaan naar de wilde fauna in het Brusselse gewest.
Het resultaat is een korte, maar sprankelende documentaire waarvan de Nederlandstalige commentaarstem op joviale wijze werd ingesproken door Daan. Je maakt niet alleen kennis met de brutale Brusselse vossenpopulatie, maar ook met slechtvalken, ringslangen, vleermuizen, vliegende herten, steenmarters en nog andere verrassende dieren die zich in de hoofdstad verschuilen. Zoals Crutzen het zelf zegt: Brusselaars hebben de slechte gewoonte om alleen maar naar het trottoir voor hun voeten te kijken. Ze moesten eens weten wat er om hen heen allemaal rondsluipt.
 
Dvd extra's: Deleted scenes.
 
 (HDP)
 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Docureeks over buitenlandse studenten in Leuven

Aan de KU Leuven studeren dit academiejaar meer dan tienduizend buitenlandse studenten. De vijfdelige [...]

18/12/2025

5x doorzakken in Brussel

1) Plein Publiek Dit is zonder twijfel de leukste en gezelligste club in Brussel. Plein Publiek [...]

15/12/2025

Nieuwe virtual-realityopleiding voor vliegtuigpiloten

Pilotenopleidingen zijn altijd al hi-tech geweest, maar Lufthansa Aviation Training en Airbus hebben [...]

11/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84