Image
27/04/2015

The Code

De makers van de Australische thrillerreeks The Code hebben zowel goed naar de Scandinavische als de Amerikaanse hitseries van de laatste jaren gekeken, maar ze hebben zich daarbij duchtig vergaloppeerd.
 
De reeks begint nog vrij intrigerend met een mysterieus ongeluk in de nachtelijke Outback waarbij twee onschuldige Aboriginaltieners zijn betrokken, maar tuimelt daarna pijlsnel bergaf om zich zo ergens rond de vierde aflevering vast te rijden in een onontwarbaar kluwen van politieke intriges en samenzweringstheorieën. Zelfs het obligate autistische nevenpersonage is van de partij. Niet bijster geslaagd dus, al toont Lucy Lawless dat ze kan acteren en hebben de vormgevers van de reeks een sierlijke oplossing bedacht om wat verschijnt op laptopschermen en smartphones in beeld te brengen.
 
Dvd-extra's: Geen.
 
 (HDP)
 
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Orde in je kot en je hoofd: slim papierwerk bewaren zonder stress

Waarom papierwerk op kot altijd ineens “overal” ligt Je herkent het moment: je zoekt je [...]

09/05/2026

5 hidden gems in Brussel

1) Jeanneke Pis Wist je dat Manneken Pis een plassend zusje heeft? Je kan haar vinden in het steegje [...]

04/05/2026

5 blok- en koffiebars in Antwerpen

1) Caffenation Bij Caffénation is het gezellig druk, met muziek en een levendige sfeer. Het is [...]

27/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84