Image
04/11/2015

The Green Inferno

Eli Roth werd onsterfelijk door zijn brutale baseballknuppelvertolking als 'The Bear Jew' in Inglourious Basterds van z'n maat Quentin Tarantino. Als horrorregisseur stelt Roth echter heel wat minder voor.
We hadden nochtans uitgekeken naar The Green Inferno, Roths ode aan de het Italiaanse kannibalenhorrorgenre uit de seventies. Dit splatterfest over een groepje Amerikaanse ecostudenten dat naar het Braziliaanse regenwoud trekt om een afgelegen Indianenstam te beschermen tegen oprukkende houtkappers, is echter zo puberaal als het groot is en werkt zelfs nauwelijks op metaniveau, bij wijze van guilty pleasure. Meer dan smakeloze over-the-top gruwelscènes met liters ketchup, valse ledematen en uitzinnig gemaquilleerde, hongerige Indianentronies heeft The Green Inferno niet te bieden, en dan nog pas na een saaie aanloop van een uur.

(HDP)
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84