Image
09/11/2015

The Knick

The Knick is een reeks van Steven Soderbergh over een aan opium verslaafde dokter (Clive Owen als een arts om bang van te zijn) die rond 1900 in een groot stadshospitaal werkt.
 
Een vleugje horror – geneeskunde was in die tijd slagerswerk – gemixt met wat maffiadrama (wist je dat er toen een heuse ambulance-oorlog woedde?) en serieuze vragen over racisme en verantwoordelijkheid zorgen voor alweer een meeslepende HBO-reeks die een onverbloemd tijdsbeeld schetst.
 
Blu-ray extra's: Enter The Knick, Scoring The Knick.
 
 (HDP)
 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

De naam van je huisdier zegt veel over jezelf

In het kader van de Olympiade Nederlands werkten onderzoekers van de VUB en KU Leuven samen rond de namen [...]

08/07/2025

Student ingenieur? Dan kan je duizenden euro's winnen met je uitvinding!

Zoals elk jaar organiseert technologiebedrijf Dyson een internationale ontwerp- en ingenieurswedstrijd [...]

04/07/2025

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84