Image
30/09/2016

De grootste afknappers op een eerste date


Via Tinder de man of vrouw van je dromen gespot en heb je wonder boven wonder ook een eerste date versierd? Hieronder een lijstje van de grootste afknappers, volgens ene onderzoek van iWhiteInstant bij 2000 singles.
 
  • Gladde openingszinnen (77%) zoals deze en deze 
  • Lelijke tanden (65%)
  • Iemand die voortdurend met z’n gsm bezig is (64%)
  • Arrogantie (53%)
  • Slechte hygiëne (52%)
  • Onbeleefd tegen ober (35%)
  • Iemand die ervan uitgaat dat de andere de rekening betaalt (33%)
Als alles goed verloopt, mag je hem of haar misschien kussen straks. Hier enkele tips om je kansen te vergroten.
Heb je daarentegen op al deze puntjes gelet, en toch geen tweede date gescoord? Dan ligt het waarschijnlijk aan je karakter. Auwch.
 

foto: Shutterstock
 

Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Bouwgrond gevonden voor nieuwe Gentse studentenkoten

Zoals alle andere studentensteden kampt ook Gent met een tekort aan studentenhuisvesting. Daarom ging [...]

22/02/2023

Goedkoper studentenleven met deze 5 tips

Het leven is duur en dat voelen we ook in onze studentenportemonnee. Een vast inkomen hebben we vaak [...]

22/02/2023

Hoe scoor je met je scriptie?

Docenten worden graag verrast met vindingrijke, verzorgde scripties. Voor veel studenten is zo’n [...]

21/02/2023

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84