Image
28/10/2016

Steve Jobs

Nee, dit is geen biografie van de al bij leven legendarische bezieler van Apple. Steve Jobs lijkt eerder een soort theaterstuk waarbij in de aanloop naar drie van zijn belangrijkste keynote speeches wordt ingegaan op het moeilijke en egocentrische, maar ook wel visionaire karakter van de digitale vernieuwer.
 
Michael Fassbender speelt Jobs erg intens en het script van Aaron Sorkin is hoogst intelligent, maar we bleven toch enigszins op onze honger zitten. Misschien moet die definitieve biografie toch nog maar eens gemaakt worden.
 
Blu-ray extra's: Geen.
 
 (HDP)
 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84