Image
03/11/2016

A Quiet Passion

A Quiet Passion, een film over het leven van de 19de-eeuwse Amerikaanse dichteres Emily Dickinson, won de grote prijs op het voorbije Film Fest Gent.
Alle respect voor de jury, maar die prijs had eigenlijk naar de morele winnares Fien Troch moeten gaan, voor haar prachtfilm Home. Niet dat A Quiet Passion een slechte prent is, maar dit soort kostuumcinema van Terence Davies is zo gruwelijk hoogdravend, degelijk en oubollig dat je al na een halfuur op je horloge begint te kijken. En dan moet je weten dat de film meer dan twee uur voortkabbelt. In de hoofdrol herken je Cynthia Nixon, alias de rosse uit Sex and the City.

(HDP)
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

Checklist voor een geslaagde start van het academiejaar

Niets is zo leuk en spannend als de start van een nieuw academiejaar, maar je moet natuurlijk ook wel [...]

17/09/2025

Onmisbaar op elke campus: de nieuwe Guido Stadsgids 2025-2026

Vers van de pers en appgewijs op je smartphone: de gloednieuwe, onmisbare Guido Stadsgids voor studenten. [...]

16/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84