Image
14/11/2016

Anomalisa

Anomalisa was een experimenteel theaterstuk van Charlie Kaufman dat in 2005 eenmalig werd opgevoerd in Los Angeles. Het was echter te goed om in de plooien van de podiumgeschiedenis te verdwijnen, en een decennium later werd het op een wel heel originele manier verfilmd: als stop-motion animatiefilm. 
Een gedurfd experiment dat Kaufman en co-regisseur Duke Johnson tot een magistraal einde hebben gebracht. Anomalisa, over een eenzame, depressieve man op een anonieme hotelkamer, is hoogst ontroerende en zelfs bijna revolutionaire cinema.
 
Blu-ray extra's: None of Them Are You: Craftin Anomalisa, Intimacy in Miniature, The Sound of Unease.
 
 (HDP)
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84