Image
28/12/2016

NSFW: 10 hilarische dronken sms’jes: “Je lijkt op een worm met rubberlaarsjes aan”


Vorige maand gaven we 7 tips weg om geen dronken sms’jes te versturen. Als je nog niet overtuigd was van hun nut, verzamelden we tien hilarische dronken sms’jes die gebruikers van Reddit verstuurd hebben.
  1. ‘Mijn pa gaat het sowieso doorhebben dat ik dronken en high ben’, naar mijn pa gestuurd. Antwoord: ‘nu wel, domkop’
  2. “Op een of andere manier was ik erin geslaagd al mijn contacten ‘waar ben je nu?’ te sturen om 2u30 ’s nachts. ’s Ochtends had ik al een heleboel antwoorden. Toen ik probeerde uit te vissen hoe ik daar in godsnaam in geslaagd was, deed ik het opnieuw. De antwoorden? Sommige mensen boden me een lift aan, een paar vroegen waarom ik het wilde weten. Eén iemand antwoordde: ‘stop me te sms’en, het is gedaan.’
  3. Ik vroeg eens een meisje of ze mijn cum wilde opeten. Toen ze natuurlijk weigerde, antwoordde ik: ‘goed dan, meer voor mij’.
  4. Op Pasen had ik drie dozen marshmallows gegeten en perste er de dag nadien de meest verschrikkelijke stront uit. Ik wilde een foto doorsturen naar een groep vrienden, maar stuurde hem naar het meisje dat ik toen aan het daten was. Twee jaar later moet ze er nog om lachen.
  5. ‘Je lijkt op een worm met rubberlaarsjes aan.’ Ik kende het meisje nauwelijks. Ik wou dat ze naar mijn huis kwam.
  6. Niet dronken, maar high. Ik stuurde mijn moeder: “thx you for so much you ar a gud moher i Hope you sleep well tonih”
  7. ‘Ik dacht al dat dat jouw sexy kontje was!’ Ik stuurde het naar de printerhersteller van mijn werk in plaats van m’n vriendje. Ze hebben dezelfde voornaam.
  8. Ik stuurde naar een meisje dat ik leuk vond: “Ik heb NU je hulp nodig”. Ze belde me paniekerig terug, en vroeg me wat ze moest doen. Ik, met mijn dronken kloten, antwoordde: ‘Ik krijg mijn schoenen niet uit. Hoe doe je dat eigenlijk?’ Ze vloekte een beetje, en legde me kalm uit hoe je je schoenen uittrekt.
  9. ‘Tge fn I was nfnle onne v qill.’
  10. Ik beschreef in een erg lang bericht hoe ik van haar blowjob genoten had. Moest naar mijn vriendin natuurlijk, maar ik stuurde het naar mijn moeder. Ik zette meteen mijn gsm uit in shock toen ik besefte wat ik gedaan had. Misschien kon ik het nog tegenhouden. Dit was net na de eeuwwisseling, toen afleverrapporten erg in de mode waren. Ik raapte alle moed bij elkaar en zette mijn gsm terug aan. ‘Sms afgeleverd: Ma’. We hebben er nooit over gepraat.

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Psychologiestudente Marijke wint 500 euro met haar scriptie

In Gent heeft studente psychologie Marijke Tenengbe Kaba de tiende Inclu-Scriptieprijs gewonnen, met [...]

23/07/2025

Gebuisd en niet akkoord... wat nu?

De examens zijn voorbij, maar niet elke student is geslaagd. Ben je gebuisd, maar niet akkoord met je [...]

09/07/2025

De naam van je huisdier zegt veel over jezelf

In het kader van de Olympiade Nederlands werkten onderzoekers van de VUB en KU Leuven samen rond de namen [...]

08/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84