Image
09/01/2017

The Invisible City (Kakuma)

Vier jaar lang woonde de Vlaamse documentairemaker Lieven Corthouts in Kakuma (letterlijk: 'Nergens'), een vluchtelingenkamp in het noorden van Kenia.
Hij maakte er portretten van het uitzichtloze leven van de multi-etnische inwoners, die zo goed als geen toekomstperspectieven hebben en dromen van een nieuw leven in Australië, Canada, de VS of Europa. Heel confronterende film die de vluchtelingenproblematiek eindelijk eens vanuit Afrikaans perspectief bekijkt.
 
Dvd extra's: Trailer.
 
 (HDP)
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

Checklist voor een geslaagde start van het academiejaar

Niets is zo leuk en spannend als de start van een nieuw academiejaar, maar je moet natuurlijk ook wel [...]

17/09/2025

Onmisbaar op elke campus: de nieuwe Guido Stadsgids 2025-2026

Vers van de pers en appgewijs op je smartphone: de gloednieuwe, onmisbare Guido Stadsgids voor studenten. [...]

16/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84