Image
08/07/2004

Muchacho - Deel 1

De Bretoense tekenaar Emmanuel Lepage heeft met Een wereld zonder kwaad al bewezen dat hij de vochtige hitte van Latijns-Amerika als geen ander op papier kan zetten.
In het eerste deel van Muchacho arriveert een jonge seminarist-schilder in een dorpje in Nicaragua. Het is 1976, en het land kreunt onder het schrikbewind van Tachito Somoza's wrede Guardia. Onderhuids broeit de revolutie... Muchacho is een buitengewoon sfeervol en heel knap getekend en geschilderd stripalbum. Je voelt lijfelijk de zich opbouwende dreiging, zoals de loodzware sfeer in de uren voor een tropisch onweer. Een strip voor alle zintuigen!

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Een studentikoze stadswandeling door Brussel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

04/12/2025

5x chillen in het Leuvense groen

1) Kruidtuin De Kruidtuin, ook wel de botanische tuin, is een van de mooiste plekjes. Het voelt als [...]

01/12/2025

Een studentikoze stadswandeling door Antwerpen

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Groenplaats, is [...]

27/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84