Image
14/07/2004

De Zaak Alzheimer

Het succes van De Zaak Alzheimer was zo mega dat we elk moment verwachtten dat Erik Van Looy zalig zou worden verklaard. Even chillen, is deze film dan écht zo goed?
Eigenlijk wel: qua routineuze thrillers loopt-ie als een tiet, zonder dipjes of op z'n Vlaams afgeraffelde scènes. Uitstekend werk dus, dat door een geweldige Jan Decleir terecht internationale allure krijgt. Kan iemand ons dan eens uitleggen wat die Van Looy op tv staat te doen? Er ligt nóg een dozijn Jef Geeraerts-thrillers op verfilming te wachten!

Dvd-extra's: trailer, behind the scenes, fotogalerij, personages, opnamedagboek, audiocommentaar Erik Van Looy en Koen De Bauw, sfeerreportage wereldpremière Gent

(JC)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84