Fiets jezelf in de prijzen
Studenten en voldoende beweging, laten we eerlijk zijn, dat is een combinatie die soms moeilijk te verzoenen valt. Maar daar wil de wedstrijd “Goe Gefietst” verandering in brengen. “We merken dat er nog steeds veel studenten met de auto tot aan de campus rijden” vertelt Evelien Marlier, initiatiefneemster en projectverantwoordelijke bij TreinTramBus VZW. “Dit leidt niet enkel tot files en luchtvervuiling, maar de studenten worden hier niet fitter van.”
Vanaf 21 maart kunnen studenten de applicatie van “Goe Gefietst” downloaden. Deze app meet het aantal gefietste kilometers en de kilocalorieën die de student verbrandt. Het is de bedoeling dat de student op het einde van de wedstrijd, 24 april, zo hoog mogelijke cijfers behaalt.
De beste teams kunnen de leukste prijzen winnen, zoals een hotelovernachting of een VIP arrangement bij KAA Gent. Bovendien krijgt de studentenvereniging met, procentueel gezien, het grootste ledenaantal een etentje voor 50 personen in een studentenresto. De andere prijzen worden verloot onder alle deelnemers. Iedereen heeft zo de kans om een prijs te winnen, al win je bij deze wedstrijd sowieso. Door te fietsen werk je immers aan je conditie en aan je figuur, dus misschien wordt jouw trofee wel je nieuwe strakke bips. Vree wijs!
Website
GoeGefietst