Image
20/07/2017

Deze dame maakt prachtige kunstwerken uit avocadopitten


Avocado's zijn helemaal hip tegenwoordig en dit niet geheel zonder reden. De groene vrucht is ideaal in een zomerse salade of in een smoothie. Wat als we je nu zouden zeggen dat je ook met de pit ook iets heel tof kan doen? 

Jan Campbell was op een dag een avocado aan het klaarmaken voor haar lunch en ze raakte helemaal verbijsterd door de schoonheid van de pit in het midden, iets wat de meeste mensen ogenblikkelijk weggooien. Na wekenlang na te denken over wat zij met de pit zou kunnen doen, inspireerde een diepe snee in de pit haar om te beginnen met kerven. Sinds die bijzondere dag maakt de Ierse kunstenares steeds vaker kunstwerkjes uit avocadopitten. Haar figuurtjes zijn geïnspireerd op Ierse folklore en zijn werkelijk prachtig. Oordeel vooral zelf.
     

  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 blok- en koffiebars in Antwerpen

1) Caffenation Bij Caffรฉnation is het gezellig druk, met muziek en een levendige sfeer. Het is [...]

27/04/2026

5 TikTok-hotspots in Leuven

1) Baracca Hier eet je de echte Italiaanse keuken met een vleugje rock-'n-roll. Met hun houtovenpizza's, [...]

20/04/2026

5 Gentse muziekwinkels

1) Music Mania Een tweede zaak in dezelfde stad bewijst het eens te meer: de succesformule van [...]

13/04/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84