Image
18/07/2017

15-jarige verantwoordelijk voor Twitteraccount van treinmaatschappij en de tweets zijn hilarisch!


De Britse treinmaatschappij Southern Rail is het de laatste tijd niet meer gewend om positief in het nieuws te komen. Interne ruzies en vertraagde treinen zorgden voor bijzonder veel negatieve persbelangstelling. Dit alles lijkt echter (eventjes) vergeten te zijn en dit dankzij de hulp van de 15-jarige student Eddie.

Southern Rail heeft de tiener recent aangeworven om hun Twitteraccount te beheren en het lijkt erop dat het publiek he-le-maal weg is van de charmes en grappige responsen van de jongeman. Eddie creëerde zelfs een eigen hashtag #askeddie om de mensen zo snel mogelijk te hulp te schieten. Het publiek maakte gretig gebuik van de hulp van de jongen en stelden hem de meest hilarische vragen. Eddie aanwerven is zonder enige twijfel het beste wat de treinmaatschappij kon doen, laten we hopen dat hij er ooit vast werk wordt aangeboden!

µ

 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Waarop letten bij de aankoop van een tweedehands auto?

Je wil graag een tweedehandswagen kopen, maar hebt geen idee waar je rekening mee moet houden? Geen zorgen! [...]

25/09/2025

Terug van weggeweest: de Gentse Boekentorenrun

Er is geen student in Gent die zich nog niet heeft afgevraagd hoe de iconische Boekentoren van de universiteit [...]

24/09/2025

Time to shine met de nieuwe Guido Studentenagenda 2025-2026

Hij is stukken stijlvoller dan een digitale kalender, kost maar 15 euro en je kan er - naast lessen, [...]

23/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84