Image
18/07/2017

Perfect voor deze zomer: Cocktailijsjes!


Hoe zalig is het om in de zomer van een overheerlijke cocktail te nippen of een lekker ijsje te verorberen? Mensen met keuzestress moeten niet langer vrezen: vanaf heden moet je geen calorieën meer tellen en kiezen tussen beide lekkernijen. Kiezen is verliezen en dus combineren we liever! 

Ja, je hoort het goed! Na het artikeltje dat enkele dagen terug verscheen over winesicles, laten we jullie maar al te graag kennis maken met de cocktailvariant. De bereiding is poepsimpel: Mix gewoon je favoriete cocktail (Gin-Tonic, Spritz, Mojito,...) en giet ze in ijslollyvormpjes. Wil je wat extra kleur/smaak toevoegen? Gebruik dan verse kruiden zoals rozemarijn of munt of wat stukjes fruit zoals limoen en aardbei. Zet je smakelijke creatie een paar uurtjes in de vriezer et voilà! Niet zo dol op alcohol? Je kan uiteraard ook perfect een mocktail gebruiken in de ijslollyvormpjes. De keuzes zijn eindeloos!
   
 

Sangria popsicle #sangria #travelgram #cocktails #cocktailpopsicles

Een bericht gedeeld door John Bernard (@johnb1962) op

 
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Nieuwe AI-tool helpt bij je studiekeuze

Pas afgestudeerd in het secundair, of gebuisd in het hoger onderwijs en zinnens om van studierichting [...]

30/07/2025

Psychologiestudente Marijke wint 500 euro met haar scriptie

In Gent heeft studente psychologie Marijke Tenengbe Kaba de tiende Inclu-Scriptieprijs gewonnen, met [...]

23/07/2025

Gebuisd en niet akkoord... wat nu?

De examens zijn voorbij, maar niet elke student is geslaagd. Ben je gebuisd, maar niet akkoord met je [...]

09/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84