Image
26/08/2018

4 x origineel ontspannen tijdens de tweede zit


Eén van de heilige geboden tijdens de blokperiode: ontspan genoeg! Allemaal goed en wel maar wat als je nu eens helemaal geen inspiratie hebt wat betreft een relaxerende blokpauze? Geen probleem, wij helpen je maar al te graag op weg en delen 4 toffe activiteiten die je helpen om dat hoofdje van jou voor eventjes leeg te maken. Want: ontspanning werkt!

1. Sla een piñata kapot

Altijd goed om de woede die je gegarandeerd voelt tijdens het blokken van cursussen met honderden pagina's eventjes helemaal bot te vieren. Omdat we liever niet hebben dat je iemand fysiek aanvalt, kan je je naar hartelust uitleven op een piñata. Als je er wat snoep en cadeautjes laat insteken door iemand, is het dubbel feest: je hebt je lekker fysiek uitgeleefd én je kan zoveel snoepjes eten als je wil. Score!

2. Bereid een lekker tussendoortje

Een hongertje gekregen? Waarom ga je niet lekker zelf aan de slag in de keuken en bereid je iets voedzaam? Niet alleen kan je eventjes je gedachten verzetten, je komt ook onmiddellijk jouw sugar dipje te boven. Een goede suggestie: studentenhaver. Simpel om klaar te maken en noten geven je concentratie een duwtje in de rug.

3. Ga wandelen met een asielhondje

In verscheidene dierenasielen bestaat de mogelijkheid om met een hondje te gaan wandelen. Twee vliegen in één klap: je hebt lekker een frisse neus gehaald én je bezorgt een asielhondje de tijd van z'n leven. Het enige wat je meestal nodig hebt, is een lidkaart van het desbetreffende asiel. Bij Dierenasiel Gent kan je die al krijgen voor een luttele €10. Doen! Wanneer je geen asiel in je directe omgeving hebt, kan je altijd eens aan je buurman of achterneef vragen of je eens met zijn/haar hondje mag gaan wandelen. Vandaag de dag is iedereen zodanig druk bezig dat er vaak maar weinig tijd overblijft voor huisdieren.

4. Hou een sumoworsteltornooi met een willekeurig slachtoffer

Deze vergt niet veel uitleg, toch? Wanneer je je nog steeds ietwat agressief voelt na het kapotslaan van de piãnata kun je je uitleven op je ouders of kotgenoten. Doe zoveel mogelijk kleren aan als kan en ga hun dapper te lijf. Succes!
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Psychologiestudente Marijke wint 500 euro met haar scriptie

In Gent heeft studente psychologie Marijke Tenengbe Kaba de tiende Inclu-Scriptieprijs gewonnen, met [...]

23/07/2025

Gebuisd en niet akkoord... wat nu?

De examens zijn voorbij, maar niet elke student is geslaagd. Ben je gebuisd, maar niet akkoord met je [...]

09/07/2025

De naam van je huisdier zegt veel over jezelf

In het kader van de Olympiade Nederlands werkten onderzoekers van de VUB en KU Leuven samen rond de namen [...]

08/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84