Image
16/10/2018

'First Man': het rammelt in de ruimte

Iemand moet de eerste zijn. Op 20 juli 1969 zette astronaut Neil Armstrong als eerste mens voet op de maan. Dat maakte van hem in één klap de bekendste man ter wereld, maar Armstrong was een gesloten nerd, die vooral uitblonk in cijfertjes.
En dat is meteen ook de achilleshiel van deze biopic van Damien Chazelle (La La Land): de man die een van de meest heroïsche prestaties ooit leverde, was eigenlijk een saaie vent. Chazelle probeert emoties te persen uit deze grijze muis (ingehouden vertolkt door Ryan Gosling), maar het lukt niet echt: First Man blijft verrassend koel en kil. De film is ook volstrekt gespeend van bombast: reken niet op paukengetrommel en ruimteballetten in slow motion, maar wel op scènes waarin ruimtetuigen rammelen en ratelen als op hol geslagen wasmachines.
 
(HDP)
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84