Image
28/09/2004

Vlaamse scriptieprijs: maak kans op 2500 euro

Het Fonds Pascal Decroos is van mening dat al te veel thesissen in een archiefkast van de universiteitsbibliotheek terechtkomen, om daarna nooit meer het daglicht te zien.
Jammer, want die eindwerken hebben bijna altijd liters bloed, zweet en tranen gekost. Daar kan verandering in komen! Je hebt nog tot 15 oktober de tijd om een journalistiek artikel te schrijven op basis van jouw thesis. Daar kan je niet alleen 2500 euro mee winnen, maar je maakt ook kans op publicatie in een krant of tijdschrift. En je eigenlijke scriptie? Misschien vind je wel een uitgever die geïnteresseerd is om er een boek van te maken, maar in elk geval kom je terecht in de databank van het Fonds Pascal Decroos, zodat iedereen je scriptie kan ontdekken.

Info: www.scriptieprijs.be

(SDB)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84