Image
14/02/2020

Startdatum nieuw seizoen ‘De Mol’ bekend

De startdatum van ‘De Mol’ is bekend. VIER postte op donderdag 13 februari een eerste officieel promofilmpje online, met de boodschap dat er binnenkort belangrijk nieuws aankomt. Zondag 8 maart kunnen we genieten van de eerste aflevering van het nieuwe seizoen.

Het promofilmpje werd gedeeld op Facebook en ook presentator Gilles De Coster postte het op zijn Instagramprofiel. In het filmpje horen we een robotstem zeggen: “Hier eindigt het. Maar eerst het begin”. We zien een klok met het Grieks alfabet. Eerst staat de wijzer op omega, maar nadien sprint hij over naar alfa. Hij gaat dus van de laatste naar de eerste letter, van het einde naar het begin. De video liet ons ook weten dat we de dag later om 11 uur iets mogen verwachten op de website. We kregen toen de boodschap ‘Meet us tomorrow’.
Via een zoektocht konden enkele mensen de datum van de finale achterhalen en hier tickets voor winnen.

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84