Image
25/02/2020

Opgelet studenten! NMBS kiest voor andere ticketbenamingen

Schrik niet als je in maart plots geen Go Pass of Campuskaart kan kopen in het station. De NMBS wijzigt binnenkort de namen van de meeste producten. “Om het productgamma duidelijker te maken”, klinkt de uitleg. Maar voor wie de oude benamingen gewoon is, kan dit wel voor de nodige verwarring zorgen.


De typische invulpassen, zoals de Go Pass of Campuskaart, krijgen allemaal de term ‘Multi’ in de naam. Go Pass wordt zo Youth Multi, en de Campuskaart zal voortaan als Student Multi door het leven gaan. De Key Card, waarmee korte afstanden gemaakt worden, wordt omgedoopt tot Local Multi. De Rail Pass wordt dan weer Standard Multi. Wie de Go Pass 1, waarmee een jongere een eenmalig traject kan afleggen, of de vakantiepas Go Unlimited wil kopen, vraagt voortaan respectievelijk naar het Youth Ticket en Youth Holidays.

De gebruiksvoorwaarden van de producten wijzigen niet, en de oude en nieuwe benamingen zullen minstens 6 maanden naast elkaar bestaan om de klanten eraan te laten wennen.


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x doorzakken in Brussel

1) Plein Publiek Dit is zonder twijfel de leukste en gezelligste club in Brussel. Plein Publiek [...]

15/12/2025

Nieuwe virtual-realityopleiding voor vliegtuigpiloten

Pilotenopleidingen zijn altijd al hi-tech geweest, maar Lufthansa Aviation Training en Airbus hebben [...]

11/12/2025

Hoe structureer je een paper?

Of het nu gaat om een stageverslag, een bachelorproef, een scriptie of een thesis, studenten moeten hoe [...]

09/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84