Image
12/03/2020

Super Mario komt tot leven in de wereld van LEGO

Ontwerpers van beide bedrijven werken samen om een nieuwe fysieke speelervaring te creëren: LEGOSuper Mario. Hierin wordt Super Mario tot leven gebracht in de wereld van LEGO stenen.

The LEGO Group kondigt een unieke samenwerking aan met Nintendo die de manier waarop mensen omgaan met Super Mario en LEGO zal veranderen. De samenwerking heeft geleid tot een verrijking van de LEGO bouwervaring die een nieuwe manier van spelen mogelijk maakt geïnspireerd door het geliefde videogame-icoon, Super Mario.

Het nieuwe product dat de twee bedrijven hebben gecreëerd, is bedoeld om twee verschillende speelstijlen te combineren. Een waarbij je zelf de wereld van Mario opbouwt en een waarbij je met Mario speelt in de wereld die je hebt gecreëerd. In het spel is er een interactief LEGO Mario-figuurtje dat munten verzamelt in real-life game levels, gemaakt met LEGO-stenen.

LEGO Super Mario wordt later dit jaar gelanceerd. 

(Sophie S.)
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x doorzakken in Brussel

1) Plein Publiek Dit is zonder twijfel de leukste en gezelligste club in Brussel. Plein Publiek [...]

15/12/2025

Nieuwe virtual-realityopleiding voor vliegtuigpiloten

Pilotenopleidingen zijn altijd al hi-tech geweest, maar Lufthansa Aviation Training en Airbus hebben [...]

11/12/2025

Hoe structureer je een paper?

Of het nu gaat om een stageverslag, een bachelorproef, een scriptie of een thesis, studenten moeten hoe [...]

09/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84