Image
20/08/2020

Wereldwijde storing bij Google treft ook België

Een wereldwijde storing bij Google verhindert heel wat mensen om met Gmail, Google Drive, Google Meet en Google Chat te werken. Het bedrijf is op de hoogte van het probleem en doet er alles aan om het zo snel mogelijk op te lossen.

De meeste klachten gaan over Gmail. Het versturen van e-mails lukt soms nog, maar bij het uploaden van een bijlage niet. Er verschijnt een foutmelding en het bericht kan niet verstuurd worden. Enkele gebruikers melden ook problemen bij het inloggen.
De problemen doen zich vooral voor in grote delen van Europa, waaronder België. India, Japan, een deel van Australië en de Verenigde Staten hebben ook met het probleem te kampen.

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

Checklist voor een geslaagde start van het academiejaar

Niets is zo leuk en spannend als de start van een nieuw academiejaar, maar je moet natuurlijk ook wel [...]

17/09/2025

Onmisbaar op elke campus: de nieuwe Guido Stadsgids 2025-2026

Vers van de pers en appgewijs op je smartphone: de gloednieuwe, onmisbare Guido Stadsgids voor studenten. [...]

16/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84