Image
01/09/2020

Vliegende auto's worden binnenkort misschien realiteit

Vliegen we binnenkort naar school? Het Japanse bedrijf SkyDrive heeft een geslaagd testvlucht gemaakt met een vliegende auto. In 2023 hopen ze het product op de markt te brengen.
 
De testvlucht duurde slechts vier minuten. Alles verliep volgens plan. Voorlopig kan er slechts één persoon plaatsnemen in het voertuig, maar uiteindelijk zou het tot een tweezitter gemaakt moeten worden.

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Pizza Hut lanceert pizza met zwart deeg voor Halloween

Eind oktober, die donkere periode waarin we graag onszelf bang maken of ongewone uitdagingen aangaan! [...]

17/10/2025

Een studentikoze stadswandeling door Sint-Niklaas

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

16/10/2025

5 Kortrijkse loop- en wandelroutes

1) Leieboorden van Kortrijk tot Marke Een rustige, vlakke route langs de Leie, perfect voor joggen [...]

13/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84