Image
02/09/2020

Academiejaar start zonder Student Kick-Off

We beginnen het academiejaar met slecht nieuws. Het aftrappen van het studentenleven gebeurt zonder de Student Kick-Off. Met 30.000 wordt er normaal gezien gefeest bij de start van het jaar, maar het coronavirus verhindert dat. Er werd lang aan een alternatief gewerkt, maar dat bleek uiteindelijk niet haalbaar.

 “Na lange en intensieve gesprekken met de stadsdiensten kon er geen overeenkomst gevonden worden om een alternatieve versie te organiseren volgens de huidige regels”, klinkt het in een mededeling aan HLN.
De organisatie kijkt nu vooruit naar de volgende editie in september 2021. “Dan vieren we dubbel zo hard feest.” Het coronavirus is tegen dan hopelijk al lang verleden tijd.
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84