Image
18/09/2020

Ontdek het grootste chocolademuseum ter wereld

In Kilchberg, een plaats bij Zürich, heeft de Zwitserse chocoladefabrikant Lindt een chocolademuseum geopend. De grootste chocoladefontein ter wereld (van maar liefst negen meter hoog!) staat er uitgestald. Het museum, dat de naam Home of Chocolate draagt, werd na zeven jaar werken opengesteld. Binnen het museum bevindt zich ook de grootste chocoladewinkel ter wereld.
 
Wie fan is van chocolade moet hier echt heen, want je leert er niet enkel over de geschiedenis van de chocolade, maar je kan er ook selfies nemen tussen de chocoladeversieringen en zelf leren hoe je pralines maakt. En ja, die kan je nadien gewoon zelf opeten natuurlijk.

SOCIAL





 

Job in the picture

Zo zorg je voor je ogen als je veel achter een scherm zit

Wie veel tijd achter een computer, tablet of telefoon doorbrengt, voelt het vaak aan de vermoeidheid [...]

31/01/2026

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84